Moon on Noon

Firmamızın Faaliyetleri

1996 yılında başladığımız ve bu güne uzanan aydınlatma sistemleri üretimi yolculuğumuzda daima kaliteyi yaşayan, arayan ve sunan bir ekip olma azmi yol göstericimiz oldu. Adı kalite ve güvenle birlikte anılan bir marka olabilmek için;

Sektörün dünyadaki gelişimini sadece izleyen değil, bu gelişimde öncü ve söz sahibi;

Bir dünya markası olma hedefine ulaşmak için her gün bir adım ilerlemeyi ilke edinmiş bir ekip ve işini en iyi yapan olma mücadelesi gerektiğinin bilincindeyiz.

Bu hayalin peşinden sonsuza kadar koşacağımıza dair emeğimizin altına imzamızı atıyoruz.

Turay Aydınlatma Sistemleri Ltd. Şti. müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği veya farklı talepler doğrultusunda ortaya çıkabilecek geniş bir ürün yelpazesini karşılayabilecek şekilde üretim teknikleri geliştirmiştir.

Ürünlerimiz; TSE standartlarına göre üretilmektedir. Bunun yanında, Rusya federasyonu pazarının bir zorunluluk arz ettiği GOST – R belgesi ve ISO 9001-2008 Bureau Veritas Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak üretimine devam etmektedir.

Türkiye çapında 50’nin üzerinde ilde, aydınlatma sektörünün önde gelen kuruluşlarıyla, bayilik sistemi ile çalışmaktadır. Başta Rusya ve Türki Cumhuriyetleri olmak üzere, Yunanistan, Mısır, Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Almanya, ve Fransa olmak üzere yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Aydınlatma konularında ekip çalışmalarımız olan ( Mimarlar, Elektrik mühendisleri, Elektrik Toptancıları, Müteahitler) dış eksperler ile geliştirdiğimiz ürünlerin günümüz koşullarına ve güncel aydınlatma ihtiyaçlarına daha uygun üretilmelerini sağlıyoruz.

Mimari çalışmalar çerçevesinde özellikle butik tarzı üretim yaparak, mimarların ve firmaların özel taleplerine göre istenen malzeme, tasarım ve renk çeşitleri ile projelerde kullanılacak yerlere göre geliştirilen armatürler, modern donatılmış tasarım büroları 3-D imkanlarını sağlayan yazılım programları ve üretiminde gerekli olan Bilgisayar destekli CNC-Abkant, CNC- Frezer, CNC- Tornaların sağladığı çalışma ortamları ve imkanları ile 2005 – 2022 yılları arasında birçok projeyi tamamlamıştır.

Turay Aydınlatma bugün, İzmir – Işıkkent’te bulunan ve kendine ait olan 3000 metre kare kapalı alanda yaklaşık 60 çalışanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca yurtdışında yaptığı ihracatlar sayesinde Ülkemizin döviz gelirine de katkıda bulunmaktadır. Aydınlatma tasarım ve üretim konularında oluşabilecek her türlü ihtiyacınız doğrultusunda, sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı bilginize sunar, teknik ve ticari anlamda bizimle temasa geçmenizden onur duyarız.

Ürünlerimiz birçok farklı sektörde 365 gün 24 saat sorunsuz olarak çalışacak şekilde imal edilmektedir.